Menu

Pub u Szewca jest miejscem, w którym przenikają się tradycyjne lokalne smaki z aromatami Wysp Brytyjskich. Wołowina, ryby, zapiekanki ziemniaczane, to wszystko przygotowujemy według oryginalnych receptur.

Nasza kuchnia od 20 lat cieszy się wielkim uznaniem naszych gości, którzy każdego dnia chętnie nas odwiedzają. Szef kuchni, Piotr dba o to, aby wszystkie potrawy były przygotowywane z najwyższej jakości składników.

Zaopatrujemy się u sprawdzonych, lokalnych dostawców, z którymi współpracujemy od lat. Produkty są wyłącznie świeże i wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu od podstaw.

W dni powszednie Pub u Szewca poleca dla Państwa lunche i obiady w atrakcyjnych cenach.

Do każdej z naszych potraw polecimy Państwu piwo, które będzie uzupełnieniem dania. Ciemne, jasne, pszeniczne, niepasteryzowane, pochodzące z Wysp Brytyjskich lub polskich browarów. W ofercie mamy ich ponad 15!

To, co jest dla nas istotne w kwestii kuchni to wykorzystywanie lokalnych produktów, świeżych warzyw i owoców, najlepszej jakości mięsa. Każde danie jest przygotowywane starannie z dbałością o walory smakowe i estetyczne.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.