O nas

Pub u Szewca – miejsce z charakterem

 „król lubelskich pubów”, od 20 lat nieprzerwanie rozwijający się klimatyczny lokal. Typowo irlandzki charakter nadaje nam mnóstwo oryginalnych pamiątek i ozdób, które wiszą dookoła na ścianach. Pamiątki zostały znalezione i zachowane w oryginalnym stanie po znajdujących się tutaj do lat 90 ubiegłego stulecia zakładach szewskich. Prawidła, kopyta, zelówki oraz mnóstwo butów z wysokimi cholewami to wszystko pozostałości po byłym warsztacie szewskim.

Ozdoby wiszące na ścianach, są unikatowe, z każdą z nich wiąże się jakaś historia, a przez lata nazbieraliśmy ich całkiem sporo. To one również sprawiają, że „U Szewca” to wyjątkowe miejsce.

  • 10 pomieszczeń na dwóch kondygnacjach,
  • ponad 250 miejsc!,
  • nowe sale oddane do dyspozycji naszych Gości w 2019r: "hokejowa", "golfowa", "tenisowa" i "kajakowa"
  • koncertowa przestrzeń na poziomie -1.
  • ogródek piwny od strony Starego Miasta,

to wszystko jest do Waszej dyspozycji!

Obok imprez firmowych, bankietów, organizujemy koncerty, wydarzenia kulturalne, transmitujemy ważniejsze wydarzenia sportowe.

„Szewską” kuchnię cechują produkty regionalne. Dania na nich oparte przeplatają się z tradycyjnymi potrawami kuchni brytyjskiej.

Szeroka gama piw sprawia, że zawsze znajdziecie u nas coś oryginalnego, niespotykanego w żadnym innym miejscu w Lublinie.

 

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.